ОФУ звертає увагу фінкомпаній на особливості подання звітності за І півріччя поточного року

06.07.2017

У зв’язку з початком звітного періоду за І півріччя поточного року нагадуємо, що ті фінансові компанії, які до до 15 листопада 2016 року включно мали статус інших кредитних установ, з 1 січня 2017 року подають до Нацкомфінпослуг звітність відповідно до Порядку надання звітності фінансовими компаніями, довірчими товариствами, а також юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг від 27.01.2004 № 27, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 6.04.2004 за № 431/9030.

Для формування файлів звітності фінансових компаній у встановленому форматі dbf слід використовувати програму, яка розміщена на офіційному веб-сайті Нацкомфінпослуг за посиланням.

Найближчим часом ми також очікуємо проект нової редакції Порядку надання звітності фінансовими компаніями, довірчими товариствами, а також юридичними особами - суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу. ОФУ братиме участь у його обговоренні.

Додати коментар
Поділитися: 
Матеріали на цю тему:
26.03.2018

Нацкомфінпослуг розробила нормативний акт, спрямований на відновлення її повноважень щодо здійснення планових заходів держнагляду

26.09.2017

Нацкомфінпослуг на відкритому засіданні 26 вересня 2017 року схвалила доопрацьовані проекти, участь у розробці яких на протязі декількох місяців приймало ОФУ.

17.06.2017

Генеральний директор Обєднання фінансових установ (ОФУ) Вікторія Волковська обрана заступником Голови Громадської ради при Нацкомфінпослуг.