Представники ОФУ взяли участь у Форумі новобудов та інвестицій у Львові

18.04.2018

Представники Об’єднання фінансових установ взяли участь у Форумі новобудов та інвестицій у Львові. В заході приймали участь більше ніж 30 забудовників, які під одним дахом презентували десятки житлових комплексів західної України.

Президент ОФУ Дмитро Кравченко презентував на Форумі механізми залучення інвестицій у житлову нерухомість. У своєму виступі він розповів про плюси та мінуси цільових та дисконтних облігацій, інститутів спільного інвестування, форвардних контрактів, проаналізував нюанси договорів купівлі-продажу майнових прав за допомогою ІСІ, фондів фінансування будівництва (ФФБ) та фонду операцій з нерухомістю (ФОН).

«Ми були приємно здивовані, що, на відміну від тієї самої Одеси, Львів активно використовує ФФБ. Цей інструмент там прижився й став традиційним так само як і у Києві», - відмітив Д. Кравченко.

В свою чергу Єгор Смілий, директор фінансової компанії «Житло-Капітал» - члена ОФУ, відмітив високий рівень організації заходу.

«Майже всі забудовники Львова були присутні на Форумі. Багато з них підійшли до своєї участі відповідально - представили макети новобудов разом с інфраструктурними проектами. Якщо порівняти Форум з найвідомішою світовою виставкою нерухомості MIPIM, яку ми відвідали в березні, то він не набагато гірший. Нажаль, не вистачало участі таких знакових персон як мер Львова Андрій Садовий – це значно посилило рівень заходу», - відмітив Є. Смілий.

В рамках Форуму забудовники зробили для всіх відвідувачів знижки, на кшталт «чорної п'ятниці» на ринку нерухомості.

В свою чергу, для інвесторів відбулась презентація закритого клубу PRO Invest, в рамках якого експерти ринку провели закриті презентації допрем’єрних об’єктів нерухомості Львова та Києва.

Крім того, в рамках Форуму відбулись семінари, конференції та панельні дискусії для покупців житла, інвесторів та забудовників.

Додати коментар
Поділитися: 
Матеріали на цю тему:
27.03.2018

Президент Объединения финансовых учреждений Дмитрий Кравченко рассказал в интервью Oboz.TV как защититься при покупке жилья

02.04.2018

Интервью президента Объединения финансовых учреждений Дмитрия Кравченко интернет-ресурсу KV по итогам поездки на MIPIM

02.05.2018

Інтерв’ю президента Об’єднання фінансових установ Дмитра Кравченка інтернет-виданню Realt.Ua