Ринок фінансових послуг в Україні потребує лібералізації і її ступінь багато в чому залежить від спільного діалогу учасників ринку та державних органів влади, що регулюють його правила. Про це наголосив генеральний директор Асоціація фінансових інституцій Владислав Блідченко під час робочої зустрічі представниками групи компаній Millstone&Co, одна з компаній якої є учасником АФІ.

«АФІ докладає максимальних зусиль задля досягнення компромісу між регулятором та учасниками ринку. Але консолідації усіх учасників фінринку потрібно, коли йдеться про зміни поточного законодавства. Наразі, це, в першу чергу, стосується майбутнього Закону України “Про фінансові послуги та фінансові компанії”. Оскільки те, як покращаться чи погіршаться умови роботи на фінансовому ринку багато в чому залежить саме від цього законодавчого акту», – наголосив Владислав Блідченко.

В свою чергу, Юлія Козленко, старший менеджер Millstone&Co, окреслила перелік важливих проблемних питань із якими стикається ринок фінпослуг. Зокрема, вона наголосила на необхідності доопрацювання законодавчих ініціатив, які безпосередньо регулюють питання ліцензування та фінансово-господарської діяльності фінкомпаній, випуску та обігу цінних паперів, а також звітності компаній.

Додати коментар