Представники АФІ взяли участь у четвертому засіданні робочої групи, на якій обговорювався законопроєкт про фінансові послуги та фінансові компанії, підготовлений Національним банком.

Традиційно засідання робочої групи відбувалося у форматі відеконференції під головуванням Члена Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, голови підкомітету з питань функціонування небанківських фінансових установ та страхової діяльності Елли Рєпіної за участі представників Національного банку, Міністерства фінансів України, Аудиторської палати України, ДУ «ОСНАД» та профільних асоціацій учасників ринку фінансових послуг.

Засідання робочої групи було присвячено вимогам до аудиту надавачів фінансових послуг.

Відбулась конструктивна дискусія учасники якої висловили свою позицію та пропозиції щодо удосконалення норм законопроєкту.

Наступне засідання робочої групи попередньо заплановане на понеділок, 8 лютого 2021 року, та буде присвячене питанням захисту прав споживачів.

АФІ сподівається, що народні депутати та співробітники Національного банку дослухаються до аргументованих пропозицій асоціацій та врахують їх при доопрацюванні тексту законопроєкту.