“Все, що ви повинні знати про кредити” — новий спецпроект компанії Мілоан. Головна мета — підвищення рівня фінансової грамотності українців. Мілоан вирішила розповісти всю правду про кредити, щоб споживачі знали все про послуги, які обирають.

Шість розділів. Десятки прикладів з життя. Прості пояснення складних термінів “на пальцях”. Тематичні зображення. Максимум правди і турботи. Якщо до цього з якихось причин ви боялися користуватися онлайн-позиками — саме час залишити всі страхи. Спецпроект Мілоан вам в цьому допоможе.

Як Мілоан планує розвивати фінансову грамотність українців?

Мілоан — це компанія, яка працює на ринку близько 5 років і пропонує клієнтам гроші на картку без відмови цілодобово. Отримати можна від 500 до 20 000 гривень без зайвих підтверджень та довідок. Незважаючи на те, що популярність мікрофінансових позик з кожним роком зростає, багато українців все ж із застереженням і острахом ставляться до онлайн-позик.

“Онлайн-кредит — так там же відсотки здоровенні!”

“Борги продають колекторам!”

“Якщо прострочення — то відразу штраф!”

“МФО — шахраї!”

Теж таке чули? Усі ці висловлювання не мають нічого спільного з дійсністю у чесних компаніях. Саме для того, щоб розвіяти міфи і розповісти, як усе відбувається насправді Мілоан і запустила свій проект.

Так, процедура оформлення мікропозик дуже проста. Досить здійснити вхід в особистий кабінет, обрати суму, термін, підтвердити дані і підписати договір. Через декілька хвилин гроші вже будуть на картці. Але незважаючи на таку оперативність і простоту, послуги онлайн-кредитування надаються за всіма правилами з урахуванням вимог українського законодавства.

Порада: якщо ви все ж сумніваєтеся і боїтеся бути ошуканим, перевірте, чи є у МФО ліцензія Нацкомфінпослуг.

Що нового ви дізнаєтеся зі спецпроекту Мілоан?

Спецпроект про фінансову грамотність — це можливість отримати відповіді на найбільш хвилюючі питання.

  1. Чи реально оформити кредит під 0%?
  2. Як МФО розраховують процентну ставку?
  3. Хто контролює роботу кредитних компаній?
  4. Як збільшити шанси на схвалення заявки?
  5. Чи можна отримати кредит без фото паспорта?
  6. Як захиститися від інтернет-шахраїв?

На сайті дуже багато корисних порад, пояснень, розрахунків та прикладів. Ви дізнаєтеся все про кредити “від” і “до” і зможете використовувати отримані знання для поліпшення власного фінансового становища.

Завітайте на сайт спецпроекту, прокачуйте свої фінансові знання у темі мікрокредитів та обов’язково залишайте відгуки чи був вам корисний цей проект та які теми ви хотіли б розкрити більше.