В сьогоденних реаліях спостерігається формування потужного прошарку українських підприємців малого та середнього бізнесу, який пропонує якісні товари та послуги на ринку. Малий та середній бізнес є основою української економіки, що створює більше 50% ВВП, це –джерело робочих місць більш ніж для 7 мільйонів українців.

Зрозумілим є той факт, що будування бізнесу з нуля є нелегким процесом; як молодий, так і більш досвідчений підприємець стикається з недостатністю фінансових ресурсів для придбання необхідного обладнання, виплати зарплатні або сплати оренди.  

Великою проблемою для підприємців є пошук та залучення кредитних коштів у тих ситуаціях, коли існує вагомий грошовий розрив. Найчастіше, комерційні банки не готові ризикувати та кредитувати клієнта, і тоді підприємець опиняється заручником ситуації, коли він готовий виплачувати кредит, але його не дають. Це той випадок, коли варто звернутись до фінансових компаній. Наприклад, «Бізнес Позика» йде назустріч підприємцям і видає кредити до 150 000 грн у терміновому порядку. На відміну від банків, які мають складну процедуру отримання коштів і витраченого часу на розгляд та оформлення кредиту, компанія розглядає заявки у режимі онлайн і видає рішення вже через 15 хвилин, без документів, що підтверджують доходи. Це значно спрощує процедуру отримання грошей, особливо, коли це стосується термінового вирішення проблеми підприємця.

«Ми не вимагаємо фізичної присутності в офісі для підписання договору – це економія часу для клієнта, оскільки лише за наявності доступу до інтернету, у будь-якому місті України людина може отримати гроші онлайн на картку і як кажуть, вирішити проблеми “на місці” без марнування часу», – зазначив СМО компанії «Бізнес Позика» Максим Крупець.

Також, власники малого та середнього бізнесу в Україні часто отримують відмову в банках через ризики, пов’язані з несвоєчасним поверненням кредиту і сплати відсотків за ним, або через ризики банкрутства малих та середніх підприємств через фінансову неспроможність. У випадку, коли власники ФОП мали або мають проблеми  на теперішній момент, банки враховують це у прийнятті негативного рішення щодо видачі кредиту. «Бізнес Позика», навпаки враховує той факт, якщо людина навіть і мала прострочені платежі, але все одно обслуговує кредит, це є безперечним плюсом. Адже, у сучасних реаліях важко завжди платити своєчасно, – багато нюансів та факторів, що впливають на це. В компанії розуміють ці проблеми і тому тут можуть надати фінансові послуги бізнесам, власники яких опинилися у скрутному становищі, саме тому отримати кредит можна без застави та будь-яких банківських виписок. Для того, щоб подати заявку на кредит, необхідно лише мати ідентифікаційний код та паспорт.