Асоціаціація українських банків 1 жовтня 2021 року проводить міжнародний Форум  «Фінмоніторинг (AML) та безпека при роботі з фіатними валютами та віртуальними активами». Подія викликала широкий інтерес серед банків, небанківських фінансових установ, міжнародних і українських підприємців у сфері обігу віртуальних активів, експертів з новітніх фінансових технологій.

Організатори переконані, що даний захід стане ключовою комунікаційною площадкою, яка дозволить створити ефективні правила для розвитку ринку віртуальних активів в Україні.

«Ми зібрали представників регуляторів фінансових ринків і правоохоронних органів, що залучені до впровадження і контролю дотримання правил фінансового моніторингу для протидії і боротьби з відмиванням коштів, фінансуванням тероризму та іншими неправомірними операціями з фінансовими ресурсами, а саме:  НБУ, Мінцифри ДСФМ, Мінюст, СБУ, МВС», – наголошує організатор.

Даний захід дозволить учасникам обмінятись думками і досвідом між собою, поспілкуватись з державними регуляторами, міжнародними експертами для запровадження в Україні  найкращого світового досвіду у сфері фінансового моніторингу напередодні прийняття Закону «Про віртуальні активи».   Також, звертаємо Вашу увагу, що захід буде проходити з дотриманням усіх необхідних антиковідних норм та вимог, для того аби зробити Вашу участь не лише продуктивною, але й безпечною.

На сьогодні зареєстровано більше сотні учасників Форуму.  Повідомляємо, що реєстрація на очну участь триває до 26.09.2021, але її може бути припинено завчасно при заповненні Колізей-зали  Торгово-промислової палати України. 

Будемо раді бачити Вас на Форумі.

Програма Форуму додається

Попередня реєстрація обов’язкова

РЕЄСТРАЦІЯ учасників: https://forms.gle/WNFftJUBQ5SmvWb38

Місце проведення: Конференція відбудеться в Колізей-залі Торгово-промислової палати України за адресою: м.Київ, вул. Велика Житомирська, 33.

Трансляція конференції на платформі Zoom (напередодні заходу буде проведено обов’язкове тестування під’єднання до платформи Zoom, а також аудіо і відео зв’язку).

Дізнавайтеся деталі та реєструйтесь за телефонами: (044)-516—87-75; (096)-308-45-20; (050)-687-37-65,  

e-mail:   secret@aub.org.ua; crypto@aub.org.ua

Додати коментар