Міністерство цифрової трансформації України за підтримки фінтех-компанії Moneyveo презентувало освітній серіал для підприємців «Переведення бізнес-процесів в онлайн». 

Це 8 серій про те, як налагодити бізнес-процеси та роботу команди, як вдосконалити захист інформації, сформулювати правила та принципи роботи в онлайн, юридичні аспекти переходу в онлайн.

Під час презентації керівник онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес Андрій Ремізов зауважив, що 2020 рік показав, наскільки важливо переводити бізнес-процеси в онлайн та бути присутніми в діджиталі.

«Мінцифра в рамках проєкту Дія.Бізнес робить все, щоб надати підприємцям якісні та корисні інструменти для розвитку бізнесу в непрості часи. Зокрема, в безкоштовній Національний онлайн-школі для підприємців на веб-сайті Дія.Бізнес кожен може подивитися освітні серіали на теми маркетингу, продажів, управління командою тощо. Новий освітній серіал розповідає про те, як перевести бізнес-процеси в онлайн, з практичними інструментами та прикладами», – відмітив А. Ремізов

Безкоштовно подивитися освітній серіал можна на порталі Дія.Бізнес.