У зв’язку з необхідністю виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» №1349-ІХ та за чисельними запитами щодо порядку його виконання з боку фінансових установ, за підтримки Асоціації фінансових інституцій, Асоціації учасників колекторського бізнесу України та Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців ФАКТ та за сприяння НБУ

Інститут післядипломної освіти та бізнесу проводить

навчання і підвищення кваліфікації керівників, працівників колекторських компаній та осіб, залучених для безпосередньої взаємодії зі споживачами, на відповідність кваліфікаційним вимогам відповідно до Закону України

«Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» та нормативно-правових актів НБУ.

Курс навчання проводиться з метою підтвердження відповідності кваліфікаційним вимогам до керівників, працівників колекторських та осіб, залучених для безпосередньої взаємодії зі споживачами з видачею відповідного документа. Навчання відбудеться в режимі on-line.

УВАГА! Закон опубліковано 13 квітня 2021 р. Він вводиться в дію через три місяці з дня набрання ним чинності, тобто 14 липня 2021 р. Закон запроваджує чіткі правила поведінки як для кредиторів, так і для колекторів під час врегулювання проблемної заборгованості, встановлює вимоги до кредитодавців та колекторських компаній, зокрема: укладати договори лише з компаніями, включеними до реєстру колекторських компаній, який веде НБУ; контролювати дії залучених колекторських компаній. Порядок включення до реєстру та перелік визначених документів для підтвердження статусу колекторської компанії визначений Законом. Звертаємо увагу, що за недотримання цих вимог передбачені штрафні санкції.

Дати проведення навчання 26.11.2021 р.

Докладна інформація щодо вартості, способу оплати та реєстрації міститься на сайті ipob.kiev.ua

З метою якісного проведення занять, необхідно завчасно здійснювати оплату та обов’язково реєструватись для участі у навчанні на сайті ipob.kiev.ua до 25.11.2021 р. Посилання для підключення ви отримаєте на електронну пошту, яку надасте при реєстрації на сайті Інституту.

Реєстрація учасників занять у віртуальному кабінеті на платформі ZOOM відбудеться 25.11.2021 р. з 9-00 до 9-30.  Початок занять 26.11.2021 р. з 9-30.

З метою своєчасного включення до реєстру НБУ просимо подати дані відповідно до переліку.

Згода на обробку персональних даних та анкета (на сайті «документи для завантаження №1»).

За детальною інформацією щодо навчання просимо звертатись в Інститут післядипломної освіти та бізнесу за тел. 050-38-465-700, 050-411-88-45.