Національний банк України повідомив про завершення погодження проєкту постанови Правління НБУ “Про затвердження Змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України”.

Фахівці Асоціації фінансових інституцій нагадують, що зазначений проєкт Змін попередньо надсилався на розгляд ще у серпні 2021 року. Та згодом він був доопрацьований за результатами його обговорень з представниками ринку (постачальниками звітності) на робочих нарадах, які відбулися 13, 19 та 21 жовтня 2021 року у форматі zoom, та з урахуванням пропозицій до проєкту Змін, що  були отримані від окремих структурних підрозділів НБУ.

На сторінці офіційного Інтернет-представництва Нацбанку у розділі “Статистика/Організація статистичної звітності/Проєкти документів” наразі розміщено оновлену редакцію:

  1. проекту постанови Правління Національного банку України “Про затвердження Змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України”;
  2. порівняльної таблиці до проєкту Змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України.

За повідомленням Регулятора вищезазначений проект направлення до інших органів влади для погодження.

Як повідомляє АФІ, з попередньою редакцією проекту змін до Правил організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України можна ознайомитися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/15jvN6lHA1y6_ju1d4fuu0Rz7E-9nIxy-/edit