Представники АФІ взяли участь у робочій зустрічі Національного банку з учасниками ринку небанківських фінансових послуг, присвяченій консультаціям щодо наступних кроків НБУ з удосконалення регуляторної бази діяльності небанківських фінансових установ. Зустріч відбулася 18 лютого у форматі онлайн.

У своєму вступному слові заступник Голови Національного банку Дмитро Сологуб повідомив про задачі, які цього року ставить перед собою Регулятор, та привітав участь небанківських фінустанов у розробці проєктів нормативно-правових актів.

Директор Департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ Ольга Гурбич зупинилася на змінах у законодавчому регулюванні небанківського фінансового сектору та оновленні нормативно-правової бази діяльності фінансових установ.

Також була надана можливість представникам надавачів фінансових послуг та їх об’єднань озвучити питання, які викликають занепокоєння в учасників ринку, та надати пропозиції щодо можливих шляхів їх вирішення.

Запис онлайн-зустрічі можна подивитися в Youtube.

Нагадаємо, що План підготовки проєктів регуляторних актів Національного банку України на 2021 рік оприлюднено на офіційному сайті Нацбанку.