Державний навчальний заклад післядипломної освіти «Академія фінансового моніторингу» (далі – Академія), як заклад, що належить до сфери управління Держфінмоніторингу, запрошує на підвищення кваліфікації з фінансового моніторингу відповідальних працівників, а також працівників залучених до проведення фінансового моніторингу та інших зацікавлених осіб.

06 – 09 грудня 2021 р., Академія анонсує проведення спеціального навчання / підвищення кваліфікації з фінансового моніторингу відповідальних працівників страхових установ, ломбардів, кредитних спілок, фінансових компаній, кредитних установ.

Відповідно до законодавства, представники ринку фінансових послуг є суб’єктами первинного фінансового моніторингу. Окрім теоретичної частини навчання, слухачі зможуть взяти участь у обговореннях, отримати актуальну інформацію та відповіді на всі запитання, зокрема про новації законодавства у сфері ПВК/ФТ та подробиці від стейкхолдерів системи фінансового моніторингу.

Всі онлайн учасники отримають відповідні сертифікати.

Деталі за номером телефону: (050) 605-57-71; (097) 205-58-05.

Реєстрація на сайті за посиланням: https://finmonitoring.in.ua/onlajn-reyestraciya/ або заявку можна відправити на ел. пошту: tmc.finmon@gmail.com (в листі вкажіть ПІБ, місце роботи, посаду, e-mail, мобільний телефон).

Додати коментар