Національний банк запрошує взяти участь в урочистій зустрічі з нагоди запуску роботи над Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні. Захід відбудеться 4 листопада 2020 року з 15:00 до 16:30 в онлайн-форматі на платформі Zoom.

«Ми впевнені, що фінансова інклюзія означає активне залучення населення до фінансової системи та здатна створити можливості для економічного зростання та підвищення загального добробуту України та її громадян», – написали у своєму запрошенні організатори заходу.

За їх словами, Національна стратегія фінансової інклюзії для України об’єднає зусилля держави, учасників фінансового ринку, представників бізнесу, експертів та інших стейкхолдерів.

Цей комплексний документ загальнонаціонального рівня окреслить напрямки та кроки для системного підвищення рівня фінансової інклюзії в українському суспільстві. Для цього ми врахуємо найкращі міжнародні практики та поточний стан розвитку фінансової інклюзії в Україні. Стратегія включатиме в себе чотири напрямки: дистанційні канали отримання фінансових продуктів (платежів, цифрових фінансових послуг, точок доступу тощо), збільшення різноманітності фінансових послуг, захист прав споживачів та підвищення фінансової грамотності.

У програмі урочистої зустрічі:

  •  привітальна промова Керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака (узгоджується);
  •  виступ Голови Національного банку України Кирила Шевченка;
  •  виступ регіонального менеджера IFC для України, Білорусі та Молдови Джейсона Бретта Пеллмара;
  •  презентація Міжнародної фінансової корпорації щодо стану та проблем фінансової інклюзії в Україні;
  •  обговорення наступних кроків з підготовки Національної стратегії з підвищення фінансової інклюзії.

Серед запрошених гостей: представники державних установ, дипломатичного корпусу, міжнародних фінансових інституцій, банківської спільноти, фінансового ринку, бізнесу, експертних кіл.

Робоча мова зустрічі – українська, забезпечуватиметься синхронний переклад англійською мовою. Для того, щоб скористатися функцією синхронного перекладу, потрібно підключитися через додаток Zoom, не використовуючи браузерну версію.

Цим заходом НБУ запускає міжвідомчу робочу групу з підготовки Національної стратегії з підвищення фінансової інклюзії в Україні та розробки спільного плану дій по її реалізації.

Колеги, члени АФІ, якщо ви хочете ввійти до команди експертів від АФІ, які будуть працювати у цій групі, напишіть нам до 12:00 29 жовтня 2020 р. на пошту welcome@afi.org.ua. Також надішліть нам на пошту інформацію про осіб, які бажають прийняти участь у конференції.

Після цього учасникам заходу будуть вислані посилання на Zoom та пароль для входу.

Розроблення Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні

Програма заходу