Асоціація фінансових інституцій повідомляє, що учасники АФІ мають нагоду провести організовану вакцинацію співробітників.  Запит на виїзд мобільної бригади для вакцинації свого колективу можуть звертатись компанії в разі наявності бажаючих вакцинуватись у кількості принаймні 50 осіб. Заявка спрямовується до Національного контакт-центру МОЗ з питань протидії COVID-19 за номером 0 800 60 20 19.

Для подачі заявки на вакцинацію потрібно:

– призначити особу, відповідальну за підготовку та організацію проведення щеплень;

– скласти поіменні списки співробітників, які надали згоду на щеплення.

Компанія повинна мати в наявності два приміщення: одну кімнату для вакцинації та одну кімнату для медичного спостереження людей після щеплень (перебування під наглядом медичних працівників протягом 30 хвилин).
Приміщення для очікування після щеплення має бути достатнім за площею для очікування одночасно 5-10 осіб. Під час очікування в черзі, отримання щеплення та очікування після щеплення всі члени колективу мають обов’язково використовувати засоби індивідуального захисту – маски, які закриватимуть рот та ніс (по 1 шт. на кожного працівника на кожні 2 години).

Приміщення для вакцинації повинно відповідати низці умов:

– бути заздалегідь підготовленим, гігієнічно чистим, добре освітленим;

– відділеним від будь-яких виробничих площ або відкритих просторів з робочими місцями;

– бути з вентиляцією для постачання свіжого повітря (приточна вентиляція, вікно тощо);

– мати достатню площу для комфортної роботи мобільної бригади з вакцинації у складі щонайменше 3 осіб;

– бути обладнане кушеткою для пацієнтів, стільцями та столиками для роботи мобільної бригади;

– бути встановлений столик, що за розмірами здатний вмістити одну невелику сумку-холодильник (термоконтейнер), ін’єкційні матеріали і коробку для безпечної утилізації шприців;

– бути доступ до місця для гігієни рук (доступ до рукомийника), наявність диспенсеру зі спиртовмісним антисептиком, та дезінфектантом для обробки столика, де розгортається місце підготовки вакцини для щеплення;

– бути доступ до Інтернету (WiFi).
Слід враховувати, що планування графіку здійснення щеплень передбачає, що протягом одного робочого дня мобільна бригада з імунізації здатна зробити 100 щеплень.

Додати коментар