АФІ підготувала свої пропозиції до проєкту змін до положення про розкриття фінустановами інформації

27.12.2019

Ознайомившись з проєктом Змін до Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ, розміщеним на веб-сайті Нацкомфінпослуг, АФІ звернулась до Комісії з таким:

Проєкт Змін до Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ передбачає, що розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Разом з тим для того, щоб виконати нові вимоги, які запроваджуються змінами до Положення № 825, фінансові установи повинні внести зміни до своїх веб-сайтів (наповнити їх новими рубриками, документами, інформацією). У зв’язку з цим, фінансовим установам необхідно надати термін для приведення своїх веб-сайтів у відповідність з новими вимогами.

АФІ пропонує визначити, що такий термін складає щонайменше 3 місяці з дати набрання чинності розпорядженням.

Окрім того, з огляду на те, що Нацкомфінпослуг залишатиметься регулятором ринку небанківських фінансових послуг лише до 01.07.2020 року і новий регулятор Національний банк може мати інше бачення та підходи до питання розкриття інформації про діяльність фінансових установ, зокрема, на власних веб-сайтах фінансових установ, для того, щоб витрати часу та коштів фінансових установ щодо внесення змін до своїх веб-сайтів не виявилися марними, АФІ запропонувала Нацкомфінпослуг або узгодити зміни до Положення №825 з Національним банком, або взагалі утриматися від затвердження таких змін.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

19.01.2018

Эксклюзивное интервью агентству Интерфакс-Украина члена Нацкомфинуслуг Александра Залетова

23.03.2018

30 березня у м. Дніпро відбудеться семінар для представників фінансових установ, діяльність яких здійснюється під наглядом Нацкомфінпослуг, на тему «Виявлення корупційних доходів»

12.02.2018

ОФУ запропонувало Нацкомфінпослуг організувати робочу зустріч або практичний семінар для спільного тестування модуля звітності КІС та одержання відповідей на питання фінринку