АФІ підготувала свої пропозиції до проєкту змін до положення про розкриття фінустановами інформації

27.12.2019

Ознайомившись з проєктом Змін до Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ, розміщеним на веб-сайті Нацкомфінпослуг, АФІ звернулась до Комісії з таким:

Проєкт Змін до Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ передбачає, що розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Разом з тим для того, щоб виконати нові вимоги, які запроваджуються змінами до Положення № 825, фінансові установи повинні внести зміни до своїх веб-сайтів (наповнити їх новими рубриками, документами, інформацією). У зв’язку з цим, фінансовим установам необхідно надати термін для приведення своїх веб-сайтів у відповідність з новими вимогами.

АФІ пропонує визначити, що такий термін складає щонайменше 3 місяці з дати набрання чинності розпорядженням.

Окрім того, з огляду на те, що Нацкомфінпослуг залишатиметься регулятором ринку небанківських фінансових послуг лише до 01.07.2020 року і новий регулятор Національний банк може мати інше бачення та підходи до питання розкриття інформації про діяльність фінансових установ, зокрема, на власних веб-сайтах фінансових установ, для того, щоб витрати часу та коштів фінансових установ щодо внесення змін до своїх веб-сайтів не виявилися марними, АФІ запропонувала Нацкомфінпослуг або узгодити зміни до Положення №825 з Національним банком, або взагалі утриматися від затвердження таких змін.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

23.03.2018

30 березня у м. Дніпро відбудеться семінар для представників фінансових установ, діяльність яких здійснюється під наглядом Нацкомфінпослуг, на тему «Виявлення корупційних доходів»

19.01.2018

Эксклюзивное интервью агентству Интерфакс-Украина члена Нацкомфинуслуг Александра Залетова

12.02.2018

ОФУ запропонувало Нацкомфінпослуг організувати робочу зустріч або практичний семінар для спільного тестування модуля звітності КІС та одержання відповідей на питання фінринку