АФІ продовжує приймати участь в роботі над Нацстратегією фінансової інклюзії в Україні

24.11.2020

АФІ продовжує приймати участь в роботі над Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні, організованою Національним Банком України та Міжнародною Фінансовою Корпорацією. 

Зокрема, 23 листопада 2020 року відбувся другий семінар «Фінансові продукти», під час якого учасників було поділено для роботи групах за напрямками діяльності: Формальні депозити; Мікрокредитування/інші позики; Страхування; Платежі та перекази.

Під час обговорення у групі щодо мікрокредитування основних проблем/бар’єрів досягнення інклюзіі фінансових послуг, їх причин та шляхів вирішення відбувся конструктивний діалог з боку регулятора, міжнародних експертів, громадських інституцій та представників фінансових компаній. 

Зокрема, доречною та інформативною з точки зору практики та досвіду діяльності з надання позик була доповідь одного з учасників АФІ – директора компанії «Швидко Гроші» Олександра Холода. Він поділився як проблематикою взаємодії зі споживачем, так і запропонував можливі шляхи вирішення проблем, а саме наголосив на необхідності змін в регулюванні діяльності з надання позик та втілення альтернативних механізмів захисту прав кредиторів.

Пропозиції О. Холода отримали підтримку регулятора в особі начальника управління Управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ Ольги Лобайчук та були зафіксовані у робочій таблиці щодо проблематики забезпечення інклюзії фінансової послуги з надання позики.

АФІ та її учасники продовжать приймати участь у роботі над Національною стратегією фінансової інклюзії в Україні з метою розвитку ринку фінансових послуг та підвищення довіри клієнтів до послуг, які надаються  небанківськими фінансовими установами.

Завантажити слайди.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

28.09.2020

Директор компанії «ШвидкоГроші» Олександр Холод розповів журналу «Финансовые услуги» про ситуацію на ринку мікрокредитування та перспективи розвитку небанківського фінансового сектору.