АФІ провела zoom-семінар «5 днів до Спліта»

25.06.2020

25 червня відбувся zoom-семінар АФІ «5 днів до Спліта».

Під час заходу члени АФІ розглянули питання сьогодення небанківського фінансового ринку. А саме питання, що стосуються надання/отримання адміністративних послуг, подання звітності фінансовими компаніями тощо.

Також учасники семінару обговорили законопроект № 1109 «Про внесення змін до деяких законів України щодо розширення переліку кредитних договорів, на які поширюється дія Закону «Про споживче кредитування» та питання, пов’язані з набуттям 1 липня чинності Законом № 79-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» (Закон про СПЛІТ).

 

Дякуємо, що до семінару долучилися член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов, який відповів на ряд питань щодо майбутньої зміни регулятора, та представники Нацбанку, які дали відповіді на запитання представників ринку у письмовому вигляді.

Також на семінарі була презентована Платформа автоматизації клієнтського потоку, лідогенерація. З презентацією можна ознайомитися тут.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

01.11.2019

31 жовтня відбувся семінар АФІ, присвячений прийняттю закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» (Спліт). Захід відбувся в партнерстві зі ‎StockWorld.

01.07.2020

З 1 липня 2020 року, згідно Закону про Спліт, Національний банк став правонаступником Нацкомфінпослуг у здійсненні повноважень та виконанні функцій державного регулювання та нагляду у сфері ринків фінансових послуг.

03.01.2018

Колонка генерального директора Объединения Финансовых Учреждений Виктории Волковской на Лига.Финансы