АФІ спільно M.E.Doc провели семінар щодо надання фінансової звітності в форматі XBRL

25.02.2021

АФІ спільно з навчальним центром M.E.Doc організували проведення навчального семінару щодо надання фінансової звітності в форматі XBRL за допомогою програмного забезпечення M.E.Doc.

Семінар відбувся 24 лютого, на платній основі, відповідно до тарифів, встановлених для учасників за умови організації семінару профільною Асоціацією.

Спеціалісти навчального центру M.E.Doc продемонстрували процес формування фінансової звітності в форматі XBRL та відповіли на запитання учасників зустрічі.

Нагадаємо, подібний навчальний захід проводився АФІ 30 листопада - 1 грудня 2020 року , але оскільки учасники Асоціації висловили зацікавленість у проведенні ще одного навчального заходу, його було проведено повторно.

АФІ буде і в подальшому організовувати навчальні заходи з актуальних для учасників Асоціації тематик.

Дякуємо навчальному центру M.E.Doc за проведення важливого для фінансових компаній навчання.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

20.11.2020

Запрошуємо фінансові компанії на безкоштовний навчальний курс по модулю «Фінансова звітність за МСФЗ (у форматі iXBRL)» в ПЗ M.E.Doc.

26.02.2021

Національний банк України, керуючись повідомленням Комітету з управління Системою фінансової звітності (СФЗ) від 30 грудня 2020 року, оприлюдненим на сайті СФЗ, в межах своїх повноважень повідомив наступне: