АФІ вітає переможців FinAwards 2021

26.05.2021

Асоціація фінансових інституцій вітає переможців конкурсу FinAwards 2021, церемонія нагородження якого відбулася 21 травня.

Так, АФІ рада вітати з перемогою такі компанії:

- Швидко гроші, що отримала перший приз в номінації «Найкраща МФО офлайн» (серед компаній, які видають мікропозики через офіси/точки продажів)

- Moneyveo, яка заслужено посіла перші місця в номінаціях «Найкраща мікрофінансова организація (МФО) за якістю обслуговування клієнтів», «Найкраща МФО онлайн» (серед компаній, які видають кредити через інтернет, без прив'язки до живого офісу), «Провідні технології та інновації» (МФО)

- CreditKasa, яка посіла 2-е місце в номінації «Провідні технології та інновації (МФО)»

- MyCredit, яка посіла 2-е місце в номінації «Найкраща МФО за якістю обслуговування клієнтів» та 3-є місце в номінації «Провідні технології та інновації (МФО)».

- Ccloan, яка зайняла 3-є місце в номінаціях «Найкраща МФО онлайн» (серед компаній, які видають кредити через інтернет, без прив'язки до живого офісу) та «Найкраща рекламна кампанія».

- Credit2u, яка посіла 3-є місце в номінації «Найкраща МФО офлайн» (серед компаній, які видають мікропозики через офіси/точки продажів)

- CreditPlus, яка отримала спеціальну нагороду «Найкращий СРА оффер»

Також АФІ вітає:

- Альону Андронікову, CEO Moneyveo, з 1-м місцем в номінації «Найкращий СЕО фінансового сектору»

- Олександра Холода, директора Швидко гроші, з 3-м місцем в номінації «Найкращий СЕО фінансового сектору»

- Максима Параску, комерційного директора та керівника департаменту продажу та маркетингу Moneyveo, який отримав 2-е місце в номінації «Найкращий керівник маркетингу»

- Анну Мойсеєву, директора з маркетингу Ccloan, яка посіла 3-е місце в номінації «Найкращий керівник маркетингу».

Як наголосив член журі конкурсу, Голова Ради Асоціації фінансових інституцій Ігор Пашко, у цьогорічному конкурсі FinAwards наряду з 29 найпотужнішими банками України загалом брали участь 31 мікрофінансова компанія та 15 страхових компаній. Частина з них закономірно продемонструвала свої успіхи та справедливо отримала перемогу в низці номінацій.

«Сьогодні небанківські фінансові установи є не просто повноправними учасниками фінансовго ринку України. Вони багато в чому є лідерами, задаючи загальні тренди розвитку фінансових послуг в країні. І результати цьогорічного конкурсу FinAwards якнайкраще це демонструють», - наголосив Ігор Пашко.

Додати коментар