Асоціація українських банків запрошує до участі в онлайн-семінарі «Як blockchain та криптовалюта трансформують банківський бізнес»

16.10.2020

Асоціація українських банків запрошує взяти участь у онлайн-семінарі «Як blockchain та криптовалюта трансформують банківський бізнес», який відбудеться 29 жовтня з 10:00 до 14:00 на платформі Zoom.

Під час заходу будуть розглянуті питання регулювання і практики операцій з віртуальними активами, застосування blockchain у фінансово-банківській сфері в Україні, а також ми розглянемо найкращий світовий досвід.

Серед спікерів заходу: представники державної влади, регуліторних органів (Національного банку, Міністерства цифрової трансформації, Верховної Ради), експерти, підприємці, науковці.

Вартість участі у семінар – 900 грн за одного учасника. За кожного наступного учасника від однієї установи – 300 грн.

Реєстрація – https://forms.gle/AYG4MdDhF643n56M6
Програма заходу (оновлюється).

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

12.06.2017

Генеральный директор AFI Виктория Волковская выступила экспертом в материале о законе о потребкредитовании в издании «Фокус».

15.06.2017

15 червня Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» спільно з Незалежною асоціацією банків України (НАБУ) провели круглий стіл на тему «ЗАКОН ПРО СПОЖИВЧЕ КРЕДИТУВАННЯ: НАБРАННЯ ЧИННОСТІ».

10.10.2017

Банки обязаны проверять происхождение средств клиентов при крупных покупках. Как избежать проверки?