Члени ОФУ провели робочу групу з питань онлайн-кредитування

17.04.2019

Члени Асоціації «Об’єднання фінансових установ» провели робочу групу з питань онлайн-кредитування та можливості залучення третейських судів до вирішення спорів на ринку фінансових послуг.  

Зокрема, членам ОФУ нагадали, що наразі в Нацкомфінпослуг триває робота над проектом Положення «Про здійснення фінансового моніторингу суб’єктами первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг». У зв’язку з цим учасники робочої групи обговорили вимоги, які надходять від Комісії до фінансових компаній, зокрема, щодо надання прикладів договорів зі споживачами та ін. Усі вони повязані саме з роботою над проектом положення Нацкомфінпослуг.

Також учасники робочої зустрічі познайомились в загальних рисах із роботою одного із третейських судів столиці та обговорили, яким чином його можна залучити до вирішення спорів у сфері надання фінансових послуг.  

 

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

24.04.2018

Національний банк визначив додаткові вимоги щодо порядку погодження кандидатури відповідального працівника небанківської фінустанови з питань фінансового моніторингу

30.09.2019

У Верховній Раді зареєстровано новий законопроект про фінансовий моніторинг (№ 2179 від 25 вересня 2019 р.). Законопроект внесений Кабміном, а його розробником є Мінфін.

15.08.2018

Представники ОФУ взяли участь у шостому засіданні Громадської ради при Державній службі фінансового моніторингу