CreditKasa впровадила технологію розпізнавання особистості для боротьби з шахрайством

22.12.2020

Компанія «Укр Кредит Фінанс» (ТМ CreditKasa, «НаВсе») однією з перших мікрофінансових організацій України запровадила рішення на базі штучного інтелекту для боротьби з шахрайством.

«Безпека клієнтів - одна з основних засад компанії. Тому керівництво «Укр Кредит Фінанс» профінансувало запуск проривної для ринку технології розпізнавання особистості Liveness detection», - відзначає прес-служба компанії.

Як стверджують в «Укр Кредит Фінанс», для користувача продуктів компанії нічого не змінилось. Все так само просто, як і раніше. Як в телефонах, так і планшетах, ноутбуках, комп'ютерах. Все що потрібно користувачу - це декілька секунд подивитися в камеру його пристрою й програма звірить його обличчя з попередньо внесеними в систему даними.

Особливість такого захисту полягає в тому, що не можна завантажити файл / надати підробне фото, оскільки перевірка відбувається в режимі реального часу, а програма зчитує динамічне обличчя (поворот голови, моргання та ін.).

Алгоритм одночасно зчитує величезну кількість факторів, і шахраї не в змозі його обійти.

Спеціалісти FaceTec - компанії розробника технології - стверджують, що їх програма спокійно може викрити шахрая у масці чи гримі. Технологія заблокує афериста, який спробує отримати доступ до персональних даних під час сну людини.

Цю систему від компанії FaceTec вже використовують багато європейських та американських банків, а також Міністерство внутрішньої безпеки США.

Фото: facetec.com

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

28.09.2020

Директор компанії «ШвидкоГроші» Олександр Холод розповів журналу «Финансовые услуги» про ситуацію на ринку мікрокредитування та перспективи розвитку небанківського фінансового сектору.