До уваги фінансових компаній - управителів ФФБ

13.02.2018

До уваги фінансових компаній - управителів Фондів фінансування будівництва! Об’єднання фінансових установ звертає вашу увагу на наступне:

- Відтепер звітність управителів ФФБ подається лише в електронній формі через веб-сайт Нацкомфінпослуг.

- Факт подання звітності фіксується автоматично за допомогою програмно-технічних засобів регулятора.

- Обов’язковим реквізитом звітності є електронний цифровий підпис.

- Кінцевий термін подання місячної звітності управителями ФФБ збільшено до 25-го числа наступного за звітним місяцем (раніше таким терміном було 15-те число).

Деякі питання, що стосуються особливості подання звітності до Нацкомфінпослуг, починаючи з подання щомісячної звітності за січень 2018 року, регулятор вже висвітлив у своєму інформаційному повідомленні, опублікованому на офіційному сайті комісії 12 лютого цього року.

Однак, хочемо зауважити, що під час тестування звітності в онлайн режимі та її подання через модуль звітності Комплексної інформаційної системи (КІС) у фінансових компаній все одно виникла чимала кількість запитань.

Саме тому ОФУ не полишає надію, що Нацкомфінпослуг як найшвидше проведе робочу зустріч за участю представників регулятора, управителів ФФБ та розробників модуля звітності КІС, на якій у режимі реального часу будуть розглянуті усі проблемні питання.

Попередня домовленість про проведення зазначеної робочої зустрічі була досягнута з представниками регулятора на семінарі ОФУ «Із чим фінансовий ринок входить у 2018 рік», який відбувся 7 лютого цього року.

Наразі ми очікуємо відповіді від Нацкомфінпослуг й відразу повідомимо фінансові компанії про час та місце проведення зустрічі.

ОФУ наполегливо закликає Нацкомфінпослуг все таки провести таку зустріч, адже чимало управителів ФФБ поки що не можуть знайти відповіді на важливі питання щодо електронної звітності, кінцевий термін подання якої закінчується 25 лютого цього року.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

12.02.2018

ОФУ запропонувало Нацкомфінпослуг організувати робочу зустріч або практичний семінар для спільного тестування модуля звітності КІС та одержання відповідей на питання фінринку

15.02.2018

ОФУ вважає за необхідне довести до відома управителів ФФБ інформацію щодо нових вимог до порядку подання фінзвітності

 

01.02.2019

Особливості складання та подання звітності фінансовими компаніями – управителями ФФБ та ФОН