До уваги фінкомпаній, які надають гарантії та поручительства

05.02.2019

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, оприлюднила проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Положення про обов’язкові фінансові нормативи та вимоги, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами фінансових установ, що отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання гарантій та поручительств», який розроблено відповідно до пункту 4 частини першої статті 28 та статті 29 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та підпункту 18 пункту 4 Положення про Нацкомфінпослуг, затвердженого Указом Президента від 23 листопада 2011 року № 1070.

Реалізація положень проекту розпорядження дозволить забезпечити стабільність діяльності фінансових установ, що отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання гарантій та поручительств, з метою забезпечення своєчасного та безумовного виконання ними зобов'язань перед клієнтами (кредиторами), а також запобігання можливим втратам власного капіталу через ризики, що притаманні такій.

Проект розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Положення про обов’язкові фінансові нормативи та вимоги, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами фінансових установ, що отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання гарантій та поручительств»

Проект Положення про обов’язкові фінансові нормативи та вимоги, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами фінансових установ, що отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання гарантій та поручительств

Пояснювальна записка

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту акту. Тому, шановні учасники ОФУ, якщо у вас вони є, просимо надсилати нам, на адресу welcome@afi.org.ua для подальшого опрацювання Асоціацією та передачі до Нацкомфінпослуг.

Додати коментар
Поділитися: 
Матеріали на цю тему:
18.06.2018

У листі учасники Об’єднання привели свої аргументи на користь необхідності залишити Нацкомфінпослуг в ролі регулятора

27.06.2017

В Україні існує багато способів оцінки платоспроможності громадян, які хочуть взяти кредит у фінансовій установі. І це не завжди довідка про доходи.

13.11.2018

Нацкомфінпослуг оприлюднила проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного регулювання та нагляду за ринками небанківських фінансових послуг»