Документи на отримання адмінпослуг, подані в Нацкомфінпослуг після 12 червня, будуть розглядатися НБУ і НКЦБФР

16.06.2020

Документи, що надійшли в Нацкомфінпослуг на отримання адміністративних послуг (у тому числі зміни) і узгодження істотної участі після 15:00 12 червня, будуть передані в Національний банк і Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку.

Як наголошується на сайті регулятора, таке рішення прийнято у відповідності до вимог абзацу 2 п. 6 розділу II «Прикінцеві положення» Закону від 12 вересня 2019 року №79-их «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій з державного регулювання ринків фінансових послуг» (Спліт).

Як повідомлялося, цей Закон був прийнятий Верховною Радою 12 вересня 2019 року.

Згідно з документом, НБУ і НКЦБФР з 1 липня 2020 року є правонаступниками Нацкомфінпослуг, в здійсненні повноважень і виконанні функцій держрегулювання і нагляду в сфері ринків фінансових послуг в межах повноважень, встановлених Законом «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

Національний банк з 2 березня 2020 року розпочав тестування процесу подання звітності небанківськими фінансовими установами.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

16.11.2017

Гендиректор ОФУ В. Волковська виступила спікером круглого столу на тему: «Мегарегулятор та «Спліт»: чи потрібні вони зараз небанківському ринку України?», ініційованого Асоціацією «Страховий бізнес».

25.06.2018

Колонка генерального директора ОФУ Виктории Волковской на Минфин

18.09.2018

Колонка генерального директора Объединения финансовых учреждений Виктории Волковской в интернет-издании Минфин