ДРС допомагає бізнесу підготуватися до перевірок (презентації)

22.12.2018

Враховуючи те, що мораторій на здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік не продовжено, перевірки фінансових установ у наступному році проводитися будуть. При чому як позапланові, так і планові.

ОФУ вже публікувало розпорядження Нацкомфінпослуг від 29 листопада 2018 року № 2102, яким було затверджено План здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік. Нагадаємо, згідно із цим документом, у наступному році регулятор перевірить 97 небанківських фінансових установ, у тому числі 43 фінансові компанії.

Про те, що планові перевірки будуть підтвердили також у Державній регуляторній службі. Тому там, як завжди, оперативно підготували ряд порад для бізнесу стосовно того, як вести себе при перевірках, як бути до них готовими та ін.

Свої рекомендації ДРС озвучила 14 грудня цього року на круглому столі на тему: «Мораторій на перевірки бізнесу закінчується, що далі?», який відбувся в прес-центрі ЛІГА:ЗАКОН. Там же були представлені презентації на ці теми, які можна завантажити з нашого сайту.

Презентація «Стан надання ДРС погоджень проведення заходів ДНК. 2017-2018»

Презентація «Мораторій на перевірки бізнесу закінчується, що далі?»

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

21.01.2019

У Верховній Раді зареєстрований законопроект про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» щодо поновлення мораторію на проведення перевірок бізнесу контролюючими органами»

25.01.2019

На цей раз ДРС надало інформацію про ліцензійні перевірки

25.01.2019

ДРС відповіла на запитання: чи може підприємець не допустити на перевірку контролера та якими можуть бути наслідки?