Громадяни під час карантину мають можливість користуватися усіма видами фінпослуг

07.04.2020

Кабінет Міністрів прийняв до уваги аргументи учасників фінансового ринку та вніс зміни до своєї постанови №211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», розширивши тим самим коло фінансових установ, яким дозволено здійснювати діяльність під час карантину.

На сьогодні користувачами саме небанківських фінансових послуг є десятки мільйонів українських громадян. Від забезпечення безперебійного надання фінансових послуг споживачам залежить можливість громадян мати доступ до додаткових джерел грошових коштів задля забезпечення себе та своїх сімей продуктами та товарами першої необхідності під час зупинення виробництв та падіння доходів, недопущення панічних настроїв, що особливо важливо в кризовий період.

У небанківських фінустановах запевняють, що всі фінансові послуги надаватимуться з забезпеченням заходів збереження здоров’я громадян та запобігання поширенню коронавірусної інфекції, які визначені Урядом. В тому числі, забезпеченням персоналу засобами індивідуального захисту, позмінної роботи працівників, а за технічної можливості – роботи в режимі онлайн.

Нагадаємо, продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) вже висловила занепокоєння, що поточна криза у сфері охорони здоров’я не повинна викликати продовольчу кризу, коли громадяни не зможуть знайти продуктів харчування або не зможуть собі дозволити їх купити. Тому збереження можливості безпечно продовжувати роботу та забезпечувати задоволення нагальних потреб населення у доступі до фінансових ресурсів має бути пріоритетом Уряду кожної країни.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

06.04.2020

Нацкомфінпослуг опублікувала детальну інформацію щодо роботи фінустанов в умовах дії обмежувальних заходів.

09.04.2020

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджено карантин у навчальних закладах для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 25 березня надзвичайну ситуацію запроваджено по всій Україні, попередньо до 24 квітня цього року.