КМУ затвердив критерії оцінки ризиків небанківських фінансових установ

03.12.2018

Кабінет Міністрів України затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері ринків фінансових послуг та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Критерії затверджені Постановою КМУ від 21 листопада 2018 року № 976.

Керуючись цим документом, Нацкомфінпослуг буде визначати ступінь ризику фінансових установ. В свою чергу від ступеня ризику фінансової установи (незначний, середній, високий) залежить те, як часто регулятор буде проводити її планові перевірки (не частіше ніж раз на два, три або п'ять років). З текстом критеріїв можна ознайомитися на сайті регулятора.

Нагадаємо, що ОФУ надсилала до Нацкомфінпослуг свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу, більшість з яких було враховано та увійшло до затвердженого Урядом нормативно-правового акту.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

10.05.2018

Кабмін на своєму засіданні 10 травня розглянув проект постанови про затвердження методик розроблення критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження госпдіяльності