КМУ затвердив критерії оцінки ризиків небанківських фінансових установ

03.12.2018

Кабінет Міністрів України затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері ринків фінансових послуг та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Критерії затверджені Постановою КМУ від 21 листопада 2018 року № 976.

Керуючись цим документом, Нацкомфінпослуг буде визначати ступінь ризику фінансових установ. В свою чергу від ступеня ризику фінансової установи (незначний, середній, високий) залежить те, як часто регулятор буде проводити її планові перевірки (не частіше ніж раз на два, три або п'ять років). З текстом критеріїв можна ознайомитися на сайті регулятора.

Нагадаємо, що ОФУ надсилала до Нацкомфінпослуг свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу, більшість з яких було враховано та увійшло до затвердженого Урядом нормативно-правового акту.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

10.05.2018

Кабмін на своєму засіданні 10 травня розглянув проект постанови про затвердження методик розроблення критеріїв оцінки ступеня ризику від провадження госпдіяльності

14.05.2018

Уряд затвердив нові методики розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності

19.09.2017

9 вересня набули чинності зміни до Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, податкового, валютного та іншого законодавства.