Moneyveo запрошує на авторський курс навчання «Ефективне стягнення простроченої заборгованості»

22.10.2020

Шановні колеги та партнери, компанія Moneyveo запрошує усіх бажаючих на авторський курс навчання «Ефективне стягнення простроченої заборгованості» на базі внутрішнього освітнього хабу Академії бізнес освіти Education Lab.

За сім років лідерства на ринку мікрокредитування України фахівці компанії детально, на практиці вивчили процес стягнення і його локальну специфіку. А досвід і компетенції команди Moneyveo дозволили вийти за рамки внутрішніх програм навчання.

Сьогодні компанія готова запропонувати ринку по-справжньому індивідуальний підхід до навчання використання інструментів управління заборгованістю і вирішення ключових завдань бізнесу в рамках унікального авторського експертно-практичного курсу «Ефективне стягнення простроченої заборгованості».

Мета курсу - оволодіти знаннями, отримати практичні вміння і закріпити навички використання інструментів, що підвищують ефективність стягнення простроченої заборгованості на кожному з етапів процесу.

Аудиторія курсу: співробітники мікрофінансових організацій, фахівці банківської сфери, учасники фінансового ринку, які стикаються з питаннями стягнення боргів, працівники сфери контролю якості та методології.

Формат навчання: авторська програма навчання, посилена інтерактивною методикою формування і закріпленням практичних навичок, - 80% практика, 20% теорія.

Тривалість курсу: 24 години – по 8 годин 3 робочих дні.

Зареєструватися на курс «Ефективне стягнення простроченої заборгованості» можна тут.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

22.09.2020

Шановні колеги та партнери, компанія Moneyveo - лідер ринку онлайн-кредитування України, оголошує про запуск пілотної програми навчання «Ефективне стягнення простроченої заборгованості» на базі внутрішнього освітнього хабу Академії бізнес освіти Education Lab.

23.01.2018

5-7 лютого ІПОБ спільно з Нацкомфінпослуг проведуть заняття та іспити для керівників та бухгалтерів фінкомпаній на відповідність знань професійним вимогам