На сайті Фонду МСФЗ розміщено український переклад Таксономії МСФЗ 2020

03.12.2020

На сайті Фонду МСФЗ (IFRS Foundation, Лондон, Велика Британія) розміщений український переклад Таксономії МСФЗ 2020. Про це повідомляється на сайті Система Фінансової Звітності (СФЗ).

Переклад доступний за посиланням: https://www.ifrs.org/issued-standards/ifrs-taxonomy/ifrs-taxonomy-translations/.

Як відмічається на сайті Міністерства фінансів, ці матеріали підготовлені персоналом Фонду МСФЗ. Вони не були схвалені Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (РМСБО). Матеріали створено для допомоги індивідуальним особам у запровадженні та послідовному застосуванні МСФЗ та розумінні, як використовується XBRL.

Повідомлення про авторське право: всіма правами, включаючи авторське право, стосовно вмісту цієї веб-сторінки володіє Фонд МСФЗ. Цей вміст може відтворюватися з дозволу Міністерства фінансів України.

Наказ Міністерства фінансів України від 13.11.2020 № 709 «Про затвердження перекладу Таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності»

Додаток до наказу від 13.11.2020 № 709

Порядком подання фінансової звітності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419, встановлено, що фінансова звітність та консолідована фінансова звітність, складена на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами фінансової звітності в єдиному електронному форматі, визначеному Мінфіном, подається до центру збору фінансової звітності, операційне управління яким здійснюється НКЦПФР, з метою забезпечення доступу органів державної влади, інших органів та користувачів до поданої підприємствами фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності.

З метою проведення підготовчих заходів щодо подання фінансової звітності на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами в єдиному електронному форматі Мінфіном, НКЦПФР, НБУ та Нацкомфінпослуг (далі ‒ Регулятори) підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо розробки і запровадження системи фінансової звітності.

Пунктом 2.1 Меморандуму передбачено, що запровадження системи фінансової звітності дозволить здійснювати прийом, обробку, перевірку та розкриття фінансової звітності підприємств у єдиному електронному форматі підготовленої відповідно до Таксономії фінансової звітності затвердженої та опублікованої Міністерством та розширеної (якщо необхідно) НКЦПФР та іншими Регуляторами, зокрема, таксономії UA XBRL МСФЗ.

Посилання на публікації на сайтах Регуляторів:

НБУ https://bank.gov.ua/ua/about/taxonomy

НКЦПФР https://www.nssmc.gov.ua/document/?id=10686529

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

26.02.2021

Національний банк України, керуючись повідомленням Комітету з управління Системою фінансової звітності (СФЗ) від 30 грудня 2020 року, оприлюдненим на сайті СФЗ, в межах своїх повноважень повідомив наступне:

02.12.2019

З 2020 року учасники небанківського фінансового ринку України повинні подавати фінансову звітність за новим методом фінансового звітування iXBRL, при цьому зробити це мають за 2019 рік до 28 лютого 2020 року.