Набрали чинності зміни щодо застосування заходів впливу за порушення законодавства про фінпослуги

29.11.2018

27 листопада набрало чинності Розпорядження Нацкомфінпослуг від 11 жовтня 2018 № 1800 «Про внесення змін до Положення про застосування Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги». Саме у цей день воно було опубліковано в Офіційному віснику України.

Як відмічається на сайті регулятора, Розпорядження передбачає вдосконалення механізму прийняття рішень Нацкомфінпослуг при здійсненні провадження у справах про порушення законів та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність з надання фінансових послуг. Зокрема, внесення змін до Положення про застосування Нацкомфінпослуг заходів впливу за порушення законодавства про фінансові послуги, затвердженого розпорядженням Комісії від 20 листопада 2012 року № 2319, в частині нерозповсюдження норм цього Положення на правовідносини, що виникають відповідно до Законів «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

22.06.2018

Представники ОФУ взяли участь у зустрічі по обговоренню наявних викликів і загроз для небанківського фінансового сектору

17.06.2017

Генеральний директор Обєднання фінансових установ (ОФУ) Вікторія Волковська обрана заступником Голови Громадської ради при Нацкомфінпослуг.

25.06.2018

Колонка генерального директора ОФУ Виктории Волковской на Минфин