НАБУ проведе семінари зі взаємодії між фінустановами та правоохоронцями в питаннях фінмоніторингу

12.02.2018

Національним антикорупційним бюро України протягом 2018 року заплановано проведення серії семінарів для представників банківського сектору та небанківських фінансових установ на тему «Актуальні питання взаємодії між фінансовими установами та правоохоронними органами в частині забезпечення виконання вимог антикорупційного законодавства з питань фінансового моніторингу». Про це повідомляється на офіційному сайті Нацкомфінпослуг.

Вказані семінари будуть проведені за підтримки міжнародних організацій та Європейського союзу. Участь у семінарі візьмуть працівники НАБУ, НБУ, Державної служби фінансового моніторингу, НКЦПФР і Нацкомфінпослуг.

Семінари планується провести на базі таких регіонів: у лютому – у Харкові, у березні – в Дніпрі, у травні – у Львові, у червні – в Одесі та у вересні – у Києві.

Орієнтовний розклад проведення Форум – тренінгів «Виявлення корупційних доходів» можна подивитися тут.

Перший семінар планується провести 22-23 лютого 2018 року в Харкові для представників фінансових установ розташованих на території Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської та Донецької областей.

Семінар буде проведений у відповідності до приблизного порядку денного, місце проведення буде вказано додатково після визначення кількості учасників.

Пропонуємо розглянути можливість щодо прийняття участі у вказаному семінарі представників фінансових установ (по одній особі від фінансової установи). Участь в заході безоплатна.

За довідками звертатись:

Нацкомфінпослуг – Ісаєв Олег В᾽ячеславович, тел.: (044) 590-57-16;

Національне антикорупційне бюро України – Мартиненко Сергій Петрович, тел.: (044) 245-56-96.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

19.02.2018

22-23 лютого в Харкові відбудеться семінар з актуальних питань взаємодії між фінустановами та правоохоронними органами в частині забезпечення виконання вимог антикорупційного законодавства з питань фінмоніторингу

24.01.2018

29 січня – 1 лютого ІПОБ спільно з Держфінмоніторингу та Нацкомфінпослуг проведуть навчання з підвищення кваліфікації для фахівців фінустанов, відповідальних за первинний фінмоніторинг