Нацбанк підготував нову редакцію Положення про BankID НБУ

27.09.2018

НБУ підготував нову редакцію Положення про BankID Національного банку України.

На даний час за допомогою системи BankID можна отримувати тільки адміністративні послуги. Однак нова редакція Положення про BankID дозволяє використовувати цю систему як один з інструментів ідентифікації та верифікації для надання дистанційних послуг суб'єктами господарювання, у тому числі під час онлайн кредитування.

​Оновлення системи Ваnk ID надасть змогу небанківським фінансовим установам користуватися цією системою та належним чином виконувати вимоги антилегалізаційного законодавства​ щодо верифікації клієнтів під час надання фінансових послуг у онлайн режимі. З текстом проекту нового Положення про BankID можна ознайомитися за посиланням http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/NT4301.html.

Асоціація ОФУ вітає прагнення НБУ сприяти розвитку сучасних фінансових технологій та сподівається, що найближчим часом нове Положення про BankID буде затверджено.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

07.02.2020

7 лютого відбулася робоча зустріч представників фінансових компаній - членів АФІ.

Під час зустрічі присутні обговорили питання професійної іміджевої складової фінансових компаній, у тому числі приділили увагу уникненню конфлікту інтересів великих та невеликих компаній.

10.02.2020

Фінансові компанії – члени АФІ прийняли рішення створити при Асоціації Комітет з питань онлайн-кредитування. Таке рішення було прийняте на робочій зустрічі членів Асоціації 7 лютого цього року.

До складу комітету увійшли:

18.01.2019

Шановні члени Об’єднання фінансових установ, у вівторок, 22 січня запрошуємо вас на робочу групу з питань онлйн кредитування