Нацбанк повідомив про включення фізичних та юросіб України до санкційного списку США

19.01.2021

Згідно з інформацією, отриманою Національним банком від Міністерства закордонних справ (лист від 14 січня 2021року № 620/12-110-1553), Сполучені Штати Америки 11 січня 2021 року включили сімох громадян України та чотири зареєстровані в Україні медійні організації до санкційного списку Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (Specially Designated Nationals and Blocked Persons List (OFAC SDN List) відповідно до Виконавчого Указу Президента США від 12 вересня 2018 року № 13848 «Введення окремих санкцій у зв’язку з іноземним втручанням у вибори в США». Про це повідомляється у листі НБУ.

Причини зазначеного рішення відображено в оприлюднених 11 січня 2021 року пресрелізах Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США, Державного департаменту США та Посольства США в Україні.

Із ідентифікаційними даними українських осіб, включених до OFAC SDN List, можна ознайомитися на офіційній вебсторінці Міністерства фінансів США.

У зв’язку з цим НБУ звертає увагу на ризики, пов’язані із здійсненням фінансових операцій з особами, включеними до OFAC SDN List, та вважає за потрібне запропонувати фінансовим установам ужити належних заходів обачливості з метою управління такими ризиками.

Також ознайомитися з OFAC SDN List можна за цим посиланням.

Додати коментар