Нацбанк запрошує до обговорення двох проєктів постанов щодо застосування заходів впливу відносно небанківських фінустанов

22.09.2020

Національний банк України запрошує учасників ринку фінансових послуг взяти участь в обговоренні двох проєктів постанов Правління НБУ «Про затвердження Положення про особливості застосування Національним банком України заходу впливу у вигляді відсторонення керівництва від управління фінансовою установою та призначення тимчасової адміністрації» та «Про затвердження Положення про сертифікацію осіб на право здійснення тимчасової адміністрації небанківської фінансової установи».

Проєкти відповідних постанов будуть оприлюднені на сайті Національного банку наступного тижня.

Обговорення проводитиметься за участі представників профільних департаментів Національного банку 25 вересня з 14:00 до 16:00 засобами сервісу Zoom.

Колеги, просимо підтвердити участь представників вашої компанії у нараді до 24 вересня, 18:00. Для цього надішліть листа на адресу welcome@afi.org.ua. У листі прохання зазначити прізвище, ім’я, по батькові, посаду, електронну пошту та телефон представника компанії для оперативної взаємодії.

Зареєстрованим особам окремо буде вислане запрошення в Zoom.

Крім того, в НБУ повідомили, що буде проводитися запис наради та додатково до можливості брати участь в нараді засобами сервісу Zoom буде забезпечено онлайн-трансляцію в Youtube за посиланням: 
https://youtu.be/rY9DrhO1Le8.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

05.02.2021

Постановами Правлінням Національного банку України затверджено нові документи щодо регулювання діяльності небанківських фінансових установ:

01.07.2020

Національний банк розробив Путівник для небанківських фінансових установ, у якому розписав моделі регулювання ринку, порядок прийняття рішень Нацбанком та багато іншого.