Нацкомфінпослуг надала роз’яснення, як фінустановам подавати фінзвітність за 2019 рік

31.01.2020

Фінансові установи подають фінансову звітність за 2019 рік до Нацкомфінпослуг у порядку та строки, визначені нормативно-правовими актами Нацкомфінпослуг/Держфінпослуг, з використанням вебінтерфейсу доступу до спеціалізованого програмного забезпечення, який розміщений на офіційному вебсайті Комісії, за формами, затвердженими наказом Міністерства фінансів від 7 лютого 2013 року № 73 «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності». Про це йдеться на офіційному сайті Нацкомфінпослуг.

Разом з тим, Нацкомфінпослуг звертає увагу, що 16 січня 2020 року Верховна Рада прийняла Закон № 1209-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», яким передбачено відтермінування подання фінансової та консолідованої звітності, складеної на основі таксономії за міжнародними стандартами підприємствами, які зобов’язані застосовувати міжнародні стандарти.

За інформацією з офіційного вебпорталу Верховної Ради, Закон підписаний головою Верховної Ради та направлений на підпис Президенту.

 

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

02.12.2019

З 2020 року учасники небанківського фінансового ринку України повинні подавати фінансову звітність за новим методом фінансового звітування iXBRL, при цьому зробити це мають за 2019 рік до 28 лютого 2020 року.

23.03.2018

Наразі використання зазначених електронних підписів не передбачено для підписання електронної звітності, що подається до Нацкомфінпослуг