Нацкомфінпослуг не здійснюватиме планових заходів держнагляду у 2018 році

28.02.2018

Уряд затвердив перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

До переліку включено органи, на сфери діяльності яких не поширювалася дія мораторію на проведення планових заходів державного нагляду (контролю) у 2017 році, а також додатково виводяться з-під дії мораторію органи державного ринкового нагляду, сфери ветеринарної медицини, карантину та захисту рослин, санітарного нагляду, Держспецзв’язку, Держлікслужби, Держгеонадра, Держгеокадастр, частково — ДСНС.

Нацкомфінпослуг до переліку органів держнагляду, затвердженого Кабінетом Міністрів, не потрапив (хоча з-під дії мораторію виводяться НБУ та НКЦПФР), а це означає, що у 2018 році буде діяти заборона на проведення планових перевірок на ринках, піднаглядних регулятору.

Як відмічається на сайті уряду, застосований ним підхід до формування переліку органів державного нагляду (контролю) застосовано з метою забезпечення розвитку підприємництва, а також контролю за найбільш вразливими та ризикованими сферами суспільних відносин та виконання міжнародно-правових зобов'язань України.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

26.03.2018

Нацкомфінпослуг розробила нормативний акт, спрямований на відновлення її повноважень щодо здійснення планових заходів держнагляду

31.01.2018

Але Нацкомфінпослуг все-таки розмістила на своєму веб-сайті план перевірок на 2018 рік, до якого включено 89 небанківських фінустанов

27.02.2019

27 лютого відбувся семінар Об’єднання фінансових установ «Все про планові і позапланові перевірки»