Нацкомфінпослуг оприлюднила проект вимог до інформації, що стосується обов’язкового аудиту

02.08.2019

Нацкомфінпослуг оприлюднила проект розпорядження «Про затвердження вимог до інформації, що стосується обов’язкового аудиту або огляду проміжної фінансової інформації, та вимог до додаткових звітів суб'єктів аудиторської діяльності, які подаються до Нацкомфінпослуг», розробленого відповідно до пунктів 8 та 18 частини першої статті 28 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», статті 14 Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та пункту 13 Положення про Наккомфінпослуг.

Проектом розпорядження встановлюються загальні положення, вимоги до інформації, що має обов’язково міститися в аудиторському звіті за результатами обов’язкового аудиту або звіті щодо огляду проміжної фінансової інформації, вимоги до інформації, що має обов’язково міститися в звіті про надання впевненості щодо звітних даних, додаткові вимоги до звітів, які подаються при внесенні юридичної особи до Державного реєстру фінансових установ та отриманні ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), що нададуть можливість аудиторам покращити якість складання аудиторських звітів (висновків), які подаються до Нацкомфінпослуг, за результатами аудиту фінансової звітності, консолідованої фінансової звітності суб'єктів господарювання та звітів щодо огляду проміжної фінансової інформації.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження приймаються протягом одного місяця з дня, наступного за днем оприлюднення проекту акта.

Також інформуємо, що Об’єднання фінансових установ планує в кінці серпня провести робочу зустріч своїх членів, для того, щоб обговорити цей документ. До зустрічі також будуть запрошені аудитори. За результатами обговорення проекту ми надамо Нацкомфінпослуг наші пропозиції.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

25.01.2018

24 січня відбулося чергове засідання Громадської ради при Нацкомфінпослуг

26.06.2018

Нацкомфінпослуг оприлюднила на своєму сайті проект розпорядження «Про затвердження змін до професійних вимог керівників та головних бухгалтерів фінансових установ»