Нацкомфінпослуг оприлюднила зміни до порядку надання звітності фінустановами

13.08.2018

Нацкомфінпослуг оприлюднила на своєму сайті Розпорядження № 1399 «Про схвалення доопрацьованого проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про затвердження Змін до Порядку надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами - юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами - субʼєктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу» від 9 серпня 2018 року.

Важливо, що Нацкомфінпослуг врахувала усі пропозиції до документу, які раніше надало Об’єднання фінансових установ.

Зокрема, Розпорядження передбачає можливість подання звітності фінкомпаніями у паперовому вигляді, за умови окремого рішення Нацкомфінпослуг щодо окремої фінустанови.

Також у документі відзначається, що у разі виникнення технічної проблеми, пов’язаної з функціонуванням інформаційно-телекомунікаційної системи, засобами якої формується та подається звітність піднаглядними установами, яка унеможливлювала подання звітності та тривала понад одну добу, регулятором на сайті оприлюднюється інформація про наявність такої проблеми. А строк подання звітності продовжується на строк тривалості усунення технічної проблеми.

Повний текст Розпорядження можна завантажити тут.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

13.02.2018

Під час тестування звітності в онлайн режимі та її подання через модуль звітності КІС у фінкомпаній виникла чимала кількість запитань

15.02.2018

ОФУ вважає за необхідне довести до відома управителів ФФБ інформацію щодо нових вимог до порядку подання фінзвітності

 

28.02.2018

Наразі ОФУ готує семінар для фінансових компаній, на якому планується провести онлайн-тестування вже доопрацьованого модуля