Нацкомфінпослуг пропонує розширити перелік креднитних договорів, на які поширюється дія закону про споживче кредитування

13.03.2019

Нацкомфінпослуг оприлюднила проект розпорядження Комісії «Про схвалення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про споживче кредитування» щодо розширення переліку кредитних договорів, на які поширюється дія Закону».

Як відмічається на сайті Нацкомфінпослуг, проект документу розроблений з метою вдосконалення державного регулювання ринку фінансових послуг, захисту прав споживачів, зменшення кількості скарг споживачів, підвищення довіри споживачів до небанківських фінансових послуг.

Проект розпорядження Нацкомфінпослуг «Про схвалення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про споживче кредитування» щодо розширення переліку кредитних договорів, на які поширюється дія Закону»;

Порівняльна таблиця до проекту Закону;

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження відповідно до статті 9 Закону «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» приймаються протягом одного місяця з моменту опублікування.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

16.06.2017

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, повідомляє, що Закон «Про споживче кредитування» набрав чинності 10 червня 2017 року.

21.06.2017

21 червня у прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему: «Як зробити кредити дешевшими: що цьому заважає і який вихід?».

05.07.2017

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг звертає увагу тих компаній, які вже отримали ліцензії на провадження г