Нацкомфінпослуг скасувала не погоджене з Мін'юстом розпорядження про електронну взаємодію з учасниками НФР

16.06.2020

Нацкомфінпослуг 11 червня скасувала розпорядження від 16 квітня 2020 року про затвердження порядку електронної взаємодії з учасниками ринку небанківських фінансових послуг.

Як повідомляється на сайті регулятора, таке рішення прийнято у зв'язку з тим, що воно повернуто Міністерством юстиції на доопрацювання.

Як повідомлялося, дане розпорядження Нацкомфінпослуг було видане для забезпечення оперативного виконання своїх функцій і здійснення повноважень, в тому числі дистанційно, а також для створення зручних і доступних електронних сервісів для надання публічних послуг, в тому числі адміністративних.

Крім того, передбачалося, що це дозволило б передавати електронні документи між сторонами за допомогою електронних засобів, засвідчувати обробку переданих електронних документів, в тому числі підтверджувати їх відправлення та отримання, і захистити відправлені електронні документи від втрати, крадіжки, пошкодження або несанкціонованих змін.

Такий механізм також полегшив би процес ведення юридичними особами реєстраційних карток, направлення Нацкомфінпослуг інформації юридичним особам, необхідної для здійснення своїх повноважень (зокрема листи, вимоги з надання інформації, інформації про надання адміністративних послуг, рішень, актів про правопорушення тощо).

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

08.01.2019

На офіційному сайті Нацкомфінпослуг опублікувано таксономію UA XBRL МСФЗ - відкритий стандарт обміну бізнес-інформацією

16.02.2018

ОФУ звертає увагу управителів ФФБ на ключові моменти, які необхідно знати для того, щоб подати електронну звітність

28.02.2018

Наразі ОФУ готує семінар для фінансових компаній, на якому планується провести онлайн-тестування вже доопрацьованого модуля