Нацкомфінпослуг затвердила перелік компаній, які планує перевірити в 2019 р.

22.10.2018

Нацкомфінпослуг прийняла Розпорядження № 1811 від 11 жовтня цього року «Про схвалення переліку суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у 2019 році». Документ опублікований на сайті регулятора.

Таким чином, Нацкомфінпослуг затвердила перелік тих установ, які підлягають плановим перевіркам у наступному році. У список регулятора потрапило 98 компаній - учасників небанківського фінансового ринку.

Однак, планові перевірки Нацкомфінпослуг зможе здійснити лише у разі, якщо на 2019 рік знову не буде продовжено мораторій на проведення таких перевірок. Нагадаємо, що згідно Закону про Державний бюджет на 2018 рік, яким було внесено зміни до Закону про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду у сфері господарської діяльності, мораторій діє до 31 грудня 2018 року.

Перелік питань, які перевірятимуться під час планових перевірок, визначений у додатку 2 до Акту, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), які ліцензуються, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг № 290 від 16 лютого 2017 року.

ОФУ рекомендує фінансовим компаніям ознайомитися із зазначеним переліком питань та проаналізувати чи виконує фінансова компанія встановлені вимоги регулювання.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

27.11.2018

Нацкомфінпослуг оприлюднила підсумки діяльності фінансових компаній, ломбардів та юридичних осіб (лізингодавців) за I півріччя 2018 року

11.09.2017

У ході семінару буде обгворено поточну ситуацію на фінансовому ринку, а також нові правила роботи на ньому.

26.03.2018

Нацкомфінпослуг розробила нормативний акт, спрямований на відновлення її повноважень щодо здійснення планових заходів держнагляду