НБУ прийняв постанову про подання звітності з питань фінмоніторингу

07.08.2020

Національний банк України прийняв та офіційно опублікував постанову Правління НБУ від 30 липня 2020 року № 113 «Про подання звітності з питань фінансового моніторингу до Національного банку України». Постанова № 113 розміщена на сторінках офіційного сайту Національного банку у розділі «Статистика/Організація статистичної звітності/Регулюючі документи/Правила організації статистичної звітності, що подається до Національного банку України».

Зміни у звітність внесені для забезпечення виконання Національним банком вимог Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 6 грудня 2019 року № 361-IX, який набрав чинності з 28 квітня 2020 року.

НБУ звертає увагу, що подання файлів з показниками звітності з питань фінансового моніторингу з щомісячною періодичністю подання (2KX, D0X) станом на 1 серпня 2020 року (за липень) подаються згідно з Правилами організації статистичної звітності, що подається до Національного банку, затвердженими постановою Правління НБУ від 13 листопада 2018 року №120 (зі змінами).

У подальшому подання файлів з показниками звітності з питань фінансового моніторингу 2FX1 , 2HX2 , 2JX3 , 2KX4 , 2LX5 , D0X6 згідно з Правилами № 120 призупиняється.

Зазначені файли подаються до Національного банку України згідно з вимогами Постанови № 113.

Зміни до Реєстру показників на сторінці офіційного сайту НБУ у розділі «Статистика/Організація статистичної звітності/Реєстр показників статистичної звітності відповідно до Правил № 120»  вже також розміщені на сайті.

ЛИСТ НБУ (завантажити).

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

30.06.2020

Національний банк розмістив на своєму сайті у розділі «Статистика» у підрозділі «Організація статистичної звітності – Проєкти документів» проєкт Постанови Правління НБУ «Про подання звітності з питань фінансового моніторингу до Національного банку України».