НБУ в рамках Спліта розпочав оргроботи з питань тестування подання звітності небанківськими фінустановами

12.02.2020

В рамках проекту Спліт НБУ розпочав організаційні роботи з питань тестування подання звітності небанківськими фінансовими установами (НФУ).

Зокрема, у листі Департаменту статистики та звітності НБУ мова йде про те, Національний банк збирає звітність відповідно до Правил організації статистичної звітності, що подаються до НБУ, затверджених постановою Правління НБУ від 13 листопада 2018 року № 120 (зі змінами), які містять опис показників, словників, контролів даних та розподіл уповноважених осіб на підписання файлів з показниками згідно з рівнем відповідальності.

Правила розміщені на сторінках офіційного сайту НБУ за посиланням: https://bank.gov.ua/statistic/nbureport/regulations-statreport.

Звітність подається у форматі XML як через вебпортал Нацбанку, так і через АРІ.

В листі також вказано, що НФУ подаватимуть звітність з періодичністю та в обсягах, які передбачені законодавством України та діючими нормативно-правовими актами вищезазначених регуляторів фінансового ринку України.

Кількість показників та періодичність їх подання на перехідному періоді збільшуватись не буде, структура та формат подачі звітності буде змінено відповідно до практики збору звітності НБУ.

З метою ефективного та своєчасного приймання функції збирання звітності Національний банк розпочинає пілотний проєкт щодо відпрацювання технології подання звітності в форматі, описаному Правилами.

Деталі - у листі НБУ.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

30.01.2020

Представники небанківського фінансового ринку зустрілися з фахівцями Департаменту бухгалтерського обліку Національного банку.

03.01.2018

Колонка генерального директора Объединения Финансовых Учреждений Виктории Волковской на Лига.Финансы

30.10.2018

Блог Сергея Носенко, старшего управляющего директора International Investment Partners LLC, основателя общественной организации «Розвиток» на LB.ua