Небанківські установи запрошують на семінар щодо роботи з JEVERA по формуванню фінзвітності в форматі XBRL

28.10.2020

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України та Національний банк України запрошує взяти участь у семінарі для небанківських фінансових установ стосовно роботи з програмою JEVERA по формуванню фінансової звітності в форматі XBRL. Семінар відбудеться 5 листопада 2020 року о 14:00.

Організатор заходу - НКЦПФР за участю Національного банку.

Семінар планується провести у формі онлайн-конференції в СiscoWebex Meeting, яку завчасно треба встановити учасникам семінару (інструкція по налаштуванню доступу до семінару).

Інформацію про учасника семінару (1 особа від установи) та питання до регуляторів просимо попередньо надсилати на адресу електронної пошти welcome@afi.org.ua до 11:00 3 листопада 2020 року.

Після реєстрації учасникам буде вислано посилання та доступ до семінару.

Враховуючи обмеження в підключенні (не більше 200 осіб одночасно), а також прогнозну високу зацікавленість серед учасників ринку небанківських фінансових послуг, пропонуємо нашим колегам, які не є безпосередніми учасниками зустрічі, скористатись можливістю перегляду відеозапису.

Відеозапис та матеріали семінару будуть в публічному доступі після його проведення, тому всі охочі можуть ознайомитися з ними пізніше.

Додати коментар

Матеріали на цю тему: