Небанківський фінринок зустрівся з представниками НБУ щодо питань фінзвітності

30.01.2020

Представники небанківського фінансового ринку зустрілися з фахівцями Департаменту бухгалтерського обліку Національного банку.

Учасники зустрічі обговорили низку важливих питань для ринку, а саме: терміни подання фінансовими установами фінансової звітності; її наповнення після того, як з 1 липня 2020 року в рамках закону про Спліт функції з регулювання ринків небанківських фінансових послуг перейдуть до Нацбанку; особливості звітності з урахуванням видів діяльності фінансових установ і т. д.

За підсумками зустрічі представники ринку та регулятора домовилися продовжити взаємодію з цих питань.

Нагадаємо, Національний банк трансформує внутрішню структуру аби забезпечити ефективне виконання функцій з регулювання ринків небанківських фінансових послуг, які отримає з 1 липня 2020 року від Нацкомфінпослуг в рамках проекту «Спліт». 

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

12.02.2020

В рамках проекту Спліт НБУ розпочав організаційні роботи з питань тестування подання звітності небанківськими фінансовими установами (НФУ).

03.01.2018

Колонка генерального директора Объединения Финансовых Учреждений Виктории Волковской на Лига.Финансы

30.10.2018

Блог Сергея Носенко, старшего управляющего директора International Investment Partners LLC, основателя общественной организации «Розвиток» на LB.ua