ОФУ просить фінкомпанії повідомити про питання, які потребують розʼяснення під час заповнення е-звітності

11.06.2018

У цьому році фінансові компанії розпочали складання е-звітності згідно з Порядком надання звітності фінансовими компаніями, фінансовими установами – юридичними особами публічного права, довірчими товариствами, а також юридичними особами – суб’єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але мають визначену законами та нормативно-правовими актами Держфінпослуг або Нацкомфінпослуг можливість надавати послуги з фінансового лізингу, затвердженого розпорядженням Нацкомфінпослуг № 3840 від 29 вересня 2017 року.

Проте, під час заповнення окремих форм звітності у фінансових компаній виникає ряд питання, на які немає відповіді у документі.

У звʼязку з цим ОФУ звернулося до Нацкомфінпослуг з проханням розробити відповідні методичні рекомендації щодо складання звітності фінансовими компаніями або підготувати зміни до Порядку.

Для того, щоб в цих рекомендаціях чи змінах до Порядку були максимально повно враховані побажання фінансових компаній просимо повідомити Об՚єднання фінансових установ про ті проблемі питання щодо складання е-звітності, які потребують розʼяснення з боку Нацкомфінпослуг.

Листи з переліком питань надсилайте на пошту welcome@afi.org.ua.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

28.02.2018

Наразі ОФУ готує семінар для фінансових компаній, на якому планується провести онлайн-тестування вже доопрацьованого модуля

23.03.2018

Наразі використання зазначених електронних підписів не передбачено для підписання електронної звітності, що подається до Нацкомфінпослуг

19.06.2019

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомила про успішне завершення першого етапу впровадження Системи фінансової звітності (СФО) в форматі iXBRL. Про це йдеться на сайті Комісії.