ОФУ провело семінар «Фінансовий ринок з перших вуст: вимоги регулятора»

27.09.2017

Об’єднання Фінансових Установ провело семінар «Фінансовий ринок з перших вуст: вимоги регулятора», на якому були розглянуті ключові питання роботи фінансових компаній на ринку. Семінар відбувся за участі Нацкомфінпослуг.

Представники регулятора ознайомили учасників з правилами розкриття інформації у фінансовій базі даних про фінансові установи на веб-сайтах; вимогами до складання та подання фінустановами звітності; вимогами ліцензійних умов щодо приміщень, у яких здійснюється обслуговування клієнтів. Крім того, вони проанонсували наступні кроки та вимоги, які можуть висуватися регулятором до учасників фінансового ринку впродовж найближчого часу.

ОФУ вдячна членам асоціації та усім представникам фінансового ринку, котрі взяли участь у семінарі. А також хоче висловити особливу подяку представникам Нацкомфінпослуг за те терпіння та щирість, з якою вони відповідали на численні запитання учасників фінансового ринку. Ті ж питання, на які у ході семінару відповіді не було знайдено, члени ОФУ розглянуть під час наступного робочого засідання та направлять відповідні запити регулятору.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

09.02.2018

Фінкомпанії, які невчасно сплатили за видачу ліцензії наражають себе на небезпеку бути позбавленими ліцензії

12.02.2018

ОФУ запропонувало Нацкомфінпослуг організувати робочу зустріч або практичний семінар для спільного тестування модуля звітності КІС та одержання відповідей на питання фінринку

11.09.2017

У ході семінару буде обгворено поточну ситуацію на фінансовому ринку, а також нові правила роботи на ньому.