ОФУ рекомендує нову скорингову систему оцінки ризиків в роздрібному кредитуванні

28.11.2018

Друзі, поки голосування за СПЛІТ відклали на невизначений час, ми знову та з новими силами зосереджуємося на поточних справах: роботою над іншими нормативно-правовим актами, організації семінарів, консультаціях та ін. Також, ми продовжуємо слідкувати за усіма нововведеннями на ринку, тому рекомендуємо вам звернути увагу на нову скорингову систему, розроблену спеціально для фінансових компаній.  

Мова, зокрема, йде про нову розробку від групи компаній сучасних інформаційних технологій House of Business, яка займається хмарним провайдингом і впровадженням спеціалізованих систем автоматизації управління бізнесом в компаніях різних сегментів економіки, - скорингову систему ScorePro.

ScorePro призначена для оптимізації діяльності фінансових організацій, що займаються роздрібним кредитуванням.

Система дозволяє значно скоротити ризики несвоєчасного обслуговування, і неповернення кредитів, виданих фізичним особам.

Зниження кредитних ризиків досягається за рахунок того, що система, в момент звернення клієнта в фінансову організацію, ідентифікує клієнта, і складає його комплексний портрет, що дозволяє віднести цього клієнта до однієї з заздалегідь прорейтінгованих груп ризику. Це дозволяє автоматично визначити, видавати або не видавати кредит, і, якщо видавати, то на яких умовах.

Комплексний портрет клієнта, як і оцінка його готовності і бажання обслуговувати і повертати кредит, формується системою ScorePro на підставі даних про його кредитну поведінку в минулому і психологічного портрету, складеному на підставі різноманітних даних, отриманих системою з глобальної мережі Інтернет.

Скорингова оцінка клієнта в системі ScorePro розраховується математично-статистичними і психометрическими методами на підставі соціально-демографічних даних про Клієнта, його кредитної історії, і складеному психологічному портреті благонадійного позичальника.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: (044) 337 38 77 або на е-mail: hob.inform@gmail.com.

Завантажити презентацію.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

06.02.2018

ОФУ взяло участь у робочій нараді з обговорення проекту Постанови Кабміну про критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері ринків фінпослуг

08.02.2018

ОФУ звернулося з листом до Нацкомфінпослуг, у якому підтримало загальну ідею проекту Положення, спрямованого на обмеження ризиків у діяльності фінкомпаній

12.02.2018

За результатами обговорення проекту Постанови Кабміну про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері ринків фінпослуг ОФУ підготувало та надало до Нацкомфінпослуг свої пропозиції