Перші наслідки карантину: результати опитування фінансових установ

09.04.2020

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджено карантин у навчальних закладах для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. 25 березня надзвичайну ситуацію запроваджено по всій Україні, попередньо до 24 квітня цього року.

Згідно постанови Уряду, закриті заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Проте, 2 квітня Кабінет Міністрів дозволив функціонування усіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок.

Асоціація Фінансових Інституцій (АФІ) провела опитування серед фінансових компаній-членів асоціації щодо того, як змінилася їхня діяльність в порівнянні з ситуацією до карантину.

Опитування проводилося з 31 березня по 9 квітня цього року включно. В ньому взяли участь 60 респондентів, серед яких компанії, які займаються кредитуванням, онлайн кредитуванням, факторингом, грошовими переказами та управителі фондів фінансування будівництва (ФФБ).

Як демонструють результати опитування, в повному обсязі працюють менш ніж 10% компаній.

Майже 70% опитуваних компаній не скорочували персонал. 

Проте майже однакові результати компаній щодо рівня заробітної плати (43,5% залишили в повному обсязі, 43,5% - знизили).

zp1.jpg

 

Додати коментар

Поділитися: